Dziękuję za zapis na wyzwanie
"Spraw, aby Twoje dziecko mówiło po polsku! "

Zaczynamy 16.04.2024 - zaglądaj do swojej skrzynki e-mail,
aby nie pominąć żadnej wiadomości przed wydarzeniem.

Zanim jednak opuścisz tę stronę, zobacz, co przygotowałam dla Ciebie
w ramach mojego podziękowania za Twój zapis.

Uwaga: ta oferta jest jednorazowa i trwa tylko 15 minut .

Tylko teraz zapłacisz za zestaw 75 zł

Poznaj 10 zabaw dla dwujęzycznych dzieci, które stymulują rozwój języka

ela ławczys

Dlaczego warto to mieć:

Co zawiera zestaw?

W zestawie znajdziesz 10 zabaw (a nawet więcej, bo pojawiają się też ich warianty), które możesz poprowadzić praktycznie wszędzie bez specjalnych nakładów w nowe zabawki, pomoce, materiały (może z wyjątkiem zabawy z lego, ale zawsze lego możesz zastąpić innymi zabawkami lub obrazkami, takimi, które są akurat w domu).

Moje długoletnie doświadczenie pozwoliło mi wybrać z szerokiego repertuaru te zabawy, które dają u podopiecznych szczególnie szybkie rezultaty. Tak też będzie u Twojego dziecka – zobaczysz, jak chętnie powtarza i naśladuje Twoje zachowania językowe.

Dla kogo?

Dla rodziców dzieci dwujęzycznych.
Dla nauczycieli dzieci w grupach lub szkołach polonijnych.
Dla rodziców uczących dzieci w edukacji domowej.
Zabawy dla dzieci w różnym wieku, można je łatwo dopasowywać do wieku i umiejętności dziecka. Z powodzeniem można je przeprowadzać z młodzieżą lub dorosłymi uczącymi się języka polskiego jako obcego.

Przekonaj się, jak proste i przyjemne może być wspieranie rozwoju językowego Twojego dziecka!

Dlaczego warto mi zaufać?

Jako doktor językoznawstwa oraz autorka wielu uznanych książek i podręczników do nauki czytania w języku polskim, posiadam nie tylko solidne wykształcenie, ale także bogate doświadczenie praktyczne w pracy z dziećmi.

Moje metody działania są oparte na najnowszych badaniach naukowych oraz sprawdzonych technikach, zapewniając Twojemu dziecku skuteczną i profesjonalną pomoc.

Jeszcze się zastanawiasz?

Te zabawy nie tylko bawią, ale także rozwijają najważniejsze umiejętności językowe Twojego dziecka. Wybierając spośród szerokiej gamy zabaw, zapewniasz mu wsparcie w rozwijaniu pamięci, spostrzegawczości, analizy i syntezowania informacji, a także w budowaniu kategorii i rozumieniu świata wokół niego.

Już teraz zacznij wspierać rozwój języka swojego dziecka, korzystając z mojego zestawu zabaw. Zobacz, jak Twoje dziecko rozwija się z każdą zabawą!